Eclipse

Forum gildi Eclipse

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

1.Aby ujrzeć całe forum, w pełni . Należy się zarejestrować

#1 2008-06-13 21:34:30

Rasomak

Gość

Wasze Podanie

imie:Lukasz,wiek;18,<sex>no chyba mezczyzna ?

Miejsce zm.; gdzies na lubuskim

Rasomak lv/mlv  25/34  fishing 36!

Zainteresowanie: Pilka nozna,motor'y,palenie przeroznoch ziol amhh i takie tam

Jesli chodzi o pytanie JAK DLUGO GRASZ W TIBIE ... to powiem tak  tibie znam od 8lat? niepamietam dokladnie a jesli chodzi o gre to teraz zaczelem pykac sobie, jesli chodzi o lv najwiekszy to takiego owego niema bo kiedys byl schare acc kto wie to wie bylo tam lv87  4-5 typa expilo powiem wam ze rekord postaci online chyba byl about 74h?? haha   

Od gildi oczekuje wspolpracy jakiej? np bloker z shoterami jakies stworki bije i Dzielie sie Loot'em <-zadkosc ,questy i takie tam wiadomo zebys cos porobic

Do gilidi chce przylonczyc gdyz juz postac moze biegac po d lair i takie tam a chce znalesc troche rozrywki z knightami gotowymi na ciekawe dluuugie hunty musze wbic 40 lv zeby postac mogla zaczac szalac po dl i hydrach ale to z czasem co nie

Cos od siebie    Jak sie gra tak sie ma.       Kto gra ten ma.

Do normalnych zasad moge sie dostosowac .

///////
your Rasomak

 

#2 2008-06-13 23:56:33

Rasomak

Gość

Re: Wasze Podanie

Pragne tylko dodac ze moje czasy Tibi byly pare lat temu Eternia/azura/arcania/Xerena 
na eterni gralem jak mozna bylo Giant spider blokowac fire bombami chodzi o to ze staly w miejscu na fb potem kazdy poczatek serv zaczynalem gre ze znajomymi   AZURA to moj najelpszy czas grania od poczatku prawie do konca nasz share acc spajtowal poprzez 2 hacki. Pisze to bo od 3 lat nie znam juz tibi nowe tereny itp teraz dla mnie tibia jest z deka obca ale kiedys jak sie walilo na mapce nie na BATLLE to byla prawdziwa jadka ::

 

#3 2008-06-14 19:36:25

Sev Snape

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-05-10
Posty: 32

Re: Wasze Podanie

ja jestem za


http://img72.imageshack.us/img72/3365/hollywoodsigndo5mu1.jpg

Offline

 

#4 2008-06-20 16:02:46

Turo Dara

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 52

Re: Wasze Podanie

Podanie zostało rozpatrzone pozytywnie


http://stats.nachspiel.org/char/3/Turo+Dara.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aroundtheworld.pun.pl www.narutontsd.pun.pl www.dbmaxfuture.pun.pl www.dolina-khorinis.pun.pl www.crafttribes.pun.pl